Whatsapp

Haberler

Radyant Isıtıcı Nedir?

21 Eylül 2021, Salı, 16:49

En kısa tanımıyla, bir kuyudan ya da kaynaktan alınan suyun her yapıya temiz olarak ulaştırılıp pis suyun boşaltılması ve kullanılan pis suyun dışarı atılması için gereken boru hatlarına sıhhi tesisat adı verilir. Dolayısıyla sıhhi tesisat kavramı temiz su ve pis su tesisatlarının tamamını kapsar.

Detaylı Bilgi

Sıcak Hava Üreteçleri

21 Eylül 2021, Salı, 16:51

Sıcak Hava Üreteci Özellikleri Sıcak hava üreteci, Ortam havasının ısıtılması gereken geniş hacme sahip cafe, restaurant,kış bahçesi, fabrika, atölye, dükkan ,imalathane, otomotiv servisleri ,Galeriler ,showroom gibi alanlar için en ideal ısıtma çözümlerinden biridir. Sıcak hava üreteci ortam havasını alır ve eşanjörlerden geçirerek sıcak olarak üfler. Özellikle tavanı çok yüksek olmayan işletmeler için mükemmel ısıtma çözümleri sunmaktadır. Sıcak hava üreteçleri ile ısıtılan mekanlar klasik yöntemli ısıtma sistemlerine göre hem daha konforlu hem de daha çok yakıt tasarrufu sağlayabilmektedir. Isıtılan havanın içeriye üflenmesi sonucu hava sirkülasyonu oluşturması mekan içerisinde daha homojen ısı dağılımı oluşturacak bu da çok daha az yakıtla mükemmel bir konfor sunacaktır. Sıcak hava üreteçleri yayarak ısı oluşturan Doğalgaz veya Lpg bir fan yardımı ile ısı eşanjörleri içerisinden geçirilir. Yanmış sıcak gazlar eşanjörler içerisinden geçerken ısısını ortamdan emilen havaya iletir. Böylelikle görevini yerine getiren baca gazı bacadan dışarı atılır. Baca gazından gerekli olan ısıyı alan ortam havası başka bir fan vasıtasıyla ortama geri üflenir. Ortam sıcaklığı kademeli olarak yükseldikçe ısıtma performansı da yükselir.Sıcak hava üreteçleri Yaz döneminde ise cihaz sadece fan konumunda kullanılarak vantilatör olarak kullanılabilmektedir.Ortam havasını hareketlendirmek mekanın ferahlamasını sağlamaktadır. Sıcak Hava Üreteçleri; Yüksek verime sahiptir Uzun ömürlüdür Montajı ve işletmesi kolaydır Elektronik ateşlemelidir Ortamı çok kısa bir zamanda rejime sokar Ekonomiktir. Yatırım ve işletme maliyetleri kazan ve borulama v.s. ihtiyacına göre düşüktür.

Detaylı Bilgi

İnternet Sitemiz Yayın Hayatına Başlamıştır

21 Eylül 2021, Salı, 16:49

altesmuhendislik.com.tr internet sitemiz yayına açılmıştır... Tablet, telefon ve bilgisayarlarda sorunsuz çalışan internet sitemiz yayına girmiştir. İnternet sitemizi sizlere sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Amacımız mesleki bilgi ve tecrübe paylaşımını biraz olsun çoğaltmak ve eksikleri kapatmaktır. deneme.com.tr sizlere hizmet verebilmek adına yoğun çalışmalar sonucunda 21.09.2021 'de yayın hayatına başlamıştır. İçeriklerin, sizlerinde desteğiyle çoğalmasını umut ediyoruz ve sizlere faydalı olabilecek şekilde gelişmesini diliyoruz.

Detaylı Bilgi
İletişim Formu

Copyright © 2021 | Altes Mühendislik | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım