Hemen Ara
Whatsapp

Sıcak Hava Üreteçleri

Sıcak Hava Üreteci Özellikleri

Sıcak hava üreteci, Ortam havasının ısıtılması gereken geniş hacme sahip cafe, restaurant,kış bahçesi, fabrika, atölye, dükkan ,imalathane, otomotiv servisleri ,Galeriler ,showroom gibi alanlar için en ideal ısıtma çözümlerinden biridir. Sıcak hava üreteci ortam havasını alır ve eşanjörlerden geçirerek sıcak olarak üfler. Özellikle tavanı çok yüksek olmayan işletmeler için mükemmel ısıtma çözümleri sunmaktadır. Sıcak hava üreteçleri ile ısıtılan mekanlar klasik yöntemli ısıtma sistemlerine göre hem daha konforlu hem de daha çok yakıt tasarrufu sağlayabilmektedir. Isıtılan havanın içeriye üflenmesi sonucu hava sirkülasyonu oluşturması mekan içerisinde daha homojen ısı dağılımı oluşturacak bu da çok daha az yakıtla mükemmel bir konfor sunacaktır.

Sıcak hava üreteçleri yayarak ısı oluşturan Doğalgaz veya Lpg bir fan yardımı ile ısı eşanjörleri içerisinden geçirilir. Yanmış sıcak gazlar eşanjörler içerisinden geçerken ısısını ortamdan emilen havaya iletir. Böylelikle görevini yerine getiren baca gazı bacadan dışarı atılır. Baca gazından gerekli olan ısıyı alan ortam havası başka bir fan vasıtasıyla ortama geri üflenir. Ortam sıcaklığı kademeli olarak yükseldikçe ısıtma performansı da yükselir.Sıcak hava üreteçleri Yaz döneminde ise cihaz sadece fan konumunda kullanılarak vantilatör olarak kullanılabilmektedir.Ortam havasını hareketlendirmek mekanın ferahlamasını sağlamaktadır.

Sıcak Hava Üreteçleri;

  • Yüksek verime sahiptir
  • Uzun ömürlüdür
  • Montajı ve işletmesi kolaydır
  • Elektronik ateşlemelidir
  • Ortamı çok kısa bir zamanda rejime sokar
  • Ekonomiktir.
  • Yatırım ve işletme maliyetleri kazan ve borulama v.s. ihtiyacına göre düşüktür.

<p><b>Sıcak Hava Üreteci Özellikleri</b></p><p>Sıcak hava üreteci, Ortam havasının ısıtılması gereken geniş hacme sahip cafe, restaurant,kış bahçesi, fabrika, atölye, dükkan ,imalathane, otomotiv servisleri ,Galeriler ,showroom gibi alanlar için en ideal ısıtma çözümlerinden biridir. Sıcak hava üreteci ortam havasını alır ve eşanjörlerden geçirerek sıcak olarak üfler. Özellikle tavanı çok yüksek olmayan işletmeler için mükemmel ısıtma çözümleri sunmaktadır. Sıcak hava üreteçleri ile ısıtılan mekanlar klasik yöntemli ısıtma sistemlerine göre hem daha konforlu hem de daha çok yakıt tasarrufu sağlayabilmektedir. Isıtılan havanın içeriye üflenmesi sonucu hava sirkülasyonu oluşturması mekan içerisinde daha homojen ısı dağılımı oluşturacak bu da çok daha az yakıtla mükemmel bir konfor sunacaktır.</p><p>Sıcak hava üreteçleri yayarak ısı oluşturan Doğalgaz veya Lpg bir fan yardımı ile ısı eşanjörleri içerisinden geçirilir. Yanmış sıcak gazlar eşanjörler içerisinden geçerken ısısını ortamdan emilen havaya iletir. Böylelikle görevini yerine getiren baca gazı bacadan dışarı atılır. Baca gazından gerekli olan ısıyı alan ortam havası başka bir fan vasıtasıyla ortama geri üflenir. Ortam sıcaklığı kademeli olarak yükseldikçe ısıtma performansı da yükselir.Sıcak hava üreteçleri Yaz döneminde ise cihaz sadece fan konumunda kullanılarak vantilatör olarak kullanılabilmektedir.Ortam havasını hareketlendirmek mekanın ferahlamasını sağlamaktadır.</p><p><b>Sıcak Hava Üreteçleri;</b></p><ul><li>Yüksek verime sahiptir</li><li>Uzun ömürlüdür</li><li>Montajı ve işletmesi kolaydır</li><li>Elektronik ateşlemelidir</li><li>Ortamı çok kısa bir zamanda rejime sokar</li><li>Ekonomiktir.</li><li>Yatırım ve işletme maliyetleri kazan ve borulama v.s. ihtiyacına göre düşüktür.</li></ul><div><br></div>
İletişim Formu

Copyright © 2024 | Altes, Altes Mühendislik | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım, Ankara Web Tasarım