Hemen Ara
Whatsapp

Kurumsal Bilgi

         ALTES MEKANİK TESİSAT MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.  Geçmişten gelen bilgi, deneyim ve sektörel birikimleri bir araya getirerek kurulan; kalite ve çözüm odaklı bir firmadır.
Firmamız Endüstriyel Tesisler başta olmak üzere bina ,ofis ,villa ,otel ,restoran, okul, mağaza, iş merkezi, avm, fabrika, hastane vs. projelerin genel adıyla ''Mekanik tesisat'' alanında anahtar teslim proje taahhüt hizmeti vermektedir.
         

      Altes Mühendislik mekanik tesisat sektörünün öncü taahhüt firmalarında çalışmaların sonucunda edinmiş olduğumuz bilgi ,birikim ve iş gücü becerilerimizi kendi adımız altında devam ettirmek amacı ile kurulmuştur. Amacımız mekanik tesisat sektörünün öncü firmaları arasında kısa sürede yerimizi almak çalışmakta olduğumuz ve olacağımız iştiraklerimizin, müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetini ön planda tutarak kısa sürede kaliteli ve ekonomik çözümler sunmak sektördeki devamlılığı sağlayarak çözüm ortağınız olmaktır.


Profesyonel teknik kadro tarafından yapılan tüm işlemlerimiz, projenin tamamlanmasının ardından tüm kontrol ve testler yapılarak mekanik sistemlerin devreye alınması sağlanmaktadır.      Firmamız, sektöründe daima lider olmak ve bu konumunu korumak için müşterilerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyacı, sorunlarını kendi sorunu olarak görerek tüm hizmetlerinde profesyonelce mükemmeli aramakta ve müşteri tatmin ve memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır. En büyük referansımız siz değerli müşterilerimizdir.

İletişim Formu

Copyright © 2024 | Altes, Altes Mühendislik | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım, Ankara Web Tasarım